svētdiena, 2014. gada 2. februāris

Pirkumi #7

1. pirkums
Šo uzpirksteni nopirku spontāni. Ja godīgi, pat nezinu kāpēc... Lai gan nē, zinu gan - man jau no bērnības ir vājība uz porcelāna virsmām (krūzītes, vāzītes), kuru lakojums tik skaisti laistās gaismā.
Uzpirksteni nejauši uzgāju ebay izsolē, kur tas tika izsolīts no privātkolekcijas. Bija palikušas tikai pāris stundas līdz izsoles beigām un tā brīža naudas cipars arī bija neliels. Tā nu es uz dullo to nosolīju par 3 GBP.
ļoti patīk arī mirdzošais stikliņš (vai arī kristāliņš), kas vizuļo cepurītes augšgalā. Skaista lietiņa:)


***
2. pirkums
Vai pareizāk būtu teikt divi pirkumi ...  jo, iepirkšanās notika www.casacenina.com pagājušā gada decembra beigās, bet tā kā dažas no lietām nebija pieejamas tieši tobrīd, tad nācās paciesties un gaidīt preces pievedumu. Tā nu abus sūtījumus saņēmu šogad janvārī ar 2 nedēļu starplaiku.
Domāju, ka šeit gari teksti nav vajadzīgi:)
Sajou šķērītes, Tildas kokvilnas audumiņi, Belfast 32.izmēra lini (otrajā bildē lina audums ir ar maziem opāla spīdīgajiem diedziņiem iekš naturālas krāsas lina), adatas turētājs-magnētiņš ar manu iniciāli un I.Vautier jaunākā grāmata par un ap ūdeņiem
***
3. pirkums
3 pirkumi no dažādiem pārdevējiem www.ebay.com
Pirmie četri Dimensions izšūšanas komplekti tika iegādāti pie mana iecienītākā Pārdevēja no ASV. Var teikt - pārbaudītas vērtības.
Hydrangeas and Shells No.35166
Taste of the Mediterrabean No.35196
Charming Waterway No.35306 (viens no pēdējiem Dimensions jaunumiem)
Christmas Sled Stocking No.8819


Šie divi komplekti ir no vecā gala.. Katru reizi priecājos, ja izdodas iegūt savā īpašumā kādu no senajiem Dimensions (Sunset) komplektiem. Par nelielām naudiņām protams, jo neesmu vēl tik traka, lai iegādātos par neprātīgām cenām. Lāci nopirku par 19 USD, bet Kaķu apli par 9 GBP. Prātīgi pirkumi:)
Old Teddies (Anna Krajewski)
Circle of Friends (Joseph Picarella)

***
4. pirkums
Franču izšūšanas žurnāli (mazliet arī adījumi) no www.journaux.fr
Tur var iegādāties visus franču žurnālus, kas tajā brīdī ir nopērkumi Francijas kioskos. Mūsu versijā tas būtu kā Narvesen interneta veikals.
Piegāde ātra un pasta izdevumi samērīgi.

***
5. pirkums
MTSA grāmata "Petits animaux du jardin"
Grāmata tika izdota 2008.gadā un principā tā vairs nekur nav nopērkama. Man vienkārši palaimējās, ik dienu ieejot www.amazon.fr un pārskatot tikko uz pārdošanu izliktās grāmatas.

***
6. pirkums
Zweigart Belfast 32.izmēra lini no www.sewandso.co.uk.
Esmu Belfast linu fane, tāpēc ja kur ieraugu tādu lina krāsu, kura vairs reti kur nopērkama (amerikāņu veikalos gan neskatos, jo tur cena par mazu lina gabaliņu ir zelta vērtībā), tā ilgi nedomājot, vienkārši to nopērku.
Šie divi lini Spuce Green un Mulberry bija pēdējie gabaliņi, un iepriekš tādas krāsas nebiju sastapusi. Kāds vēl nepieciešams iemesls pirkuma veikšanai???
***
7. pirkums
Vai arī var teikt 7. un 8. pirkums, jo
Anchor diegus nopirku šeit pat Latvijā www.latviancrafts.lv
Zweigart Belfast 32. izmēra linus Golden Brown (308), Pastel Peach (305), Dusky Pink (727) iegādājos www.ebay.co.uk. Arī šie lini nav starp manis bieži sastaptajiem

rose_mini.gif
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif
rose_mini.gif

:)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru