piektdiena, 2014. gada 20. jūnijs

TOSKĀNAS BRĪVDIENAS / VACANZE DI TOSCANA

Beidzot, beidzot, beidzot!!!!!! Veselu gadu gaidītās Toskānas brīvdienas ir klāt!!!!
Šī vieta ir PARADĪZE ZEMES VIRSŪ. Visskaistākā vieta uz Zemes! Un mums ir ļoti paveicies, ka uz šo Paradīzi varam braukt jau ceturto gadu pēc kārtas....

Mūsu Toskānas personiskais zoodārzs:)))


p.s. cerams, ka arī šogad mūs tur sagaidīs neiztrūkstošā lielā kaķu saime. Parasti to ir ap 6 pieaugušajiem kaķiem un vēl mazie (vai nu vēl vēderā, vai arī jau piedzimuši). Pagājušajā gadā mazie kaķēni piedzima tieši mūsu brokastu laikā, uz lapenes jumta...  "buon appetito"

rose_mini.gif
rose_mini.gifCiao tutti!rose_mini.gif
rose_mini.gif

9 komentāri:

 1. Здравствуйте, Jana! Когда я не так давно обнаружила ваш блог, в восторженном настроении написала отзыв, и кликнула отправку. НО комментарий не опубликовался. И функция перевода не обнаружилась. Поэтому была мысль о существующем ограничении на комментарии... А сегодня увидела, что Ирине удаётся общение с вами! Так что повторяю попытку - с улыбкой, благодарностью ЗА КАЖДУЮ СТРАНИЧКУ вашего Блога, и с пожеланием процветать и вам, и вашим увлечениям.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо, Наташа:)
   Я тоже не понимаю, в чем причина, что Ваш коментарий неопубликовался:((((... но рада, что все закончилось успешно! Пробовала перевод - у меня все получилось! Раньше не смогла Вам ответить, так как только вчера ночью вернулась с отпуска. Надеюсь в ближайшие дни поделиться несколькими фотками с моей любимой Italie!

   Dzēst
  2. СПАСИБО! Я тоже рада.
   Замечательный у вас Блог!

   Dzēst
 2. Фото с котом в сандалях просто супер!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Да, повезло мне поймать момент, так как наши Итальянские кошачие друзья не очень любят подпускать к себе близко, хотя мы их кормим раз десять в день.....

   Dzēst
 3. Ооооо, какой замечательный отпуск!!! Тоскана! Италия!
  Очаровательные фото!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирин:)! Эти еще старые фотки, с предыдущих отпусков. Все еще никак не могу аклиматизироваться и поставить свежие фотки. Но я изправлюсь:)

   Dzēst
 4. Piekrītu Ļipai, ka foto ar kaķi uz kurpēm ir nepārspējama, unikāls kadrs. Tas tā simboliski raksturo kaķa dabu: "Eju, kad gribu un kur gribu. Ja negribu, tad atpūšos!"
  Un vēl ar Lauriņu ilgi pētījām, kamēr atradām un ieraudzījām to "mājdzīvnieku", ko sauc par krupi (vai vardi?!). Labi nomaskējies eksemplārs!!!
  Es arī priecātos par šādām brīvdienām! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tas ir krupis:))) ... riktīgi liels...

   Dzēst