trešdiena, 2014. gada 30. jūlijs

Golden Kite #1288 "An Italian Village by a Lake"

Ar mani ir tā, ka visbiežāk izšūto darbu noformēšanai es pievēršos tad, kad ir jānoformē vairāk kā viens darbs. Protams, ne vienmēr, bet lielākoties... Tā man šis process šķiet interesantāks, aizraujošāks un arī ātrāk sokas darbošanās.
Noformēju šo GK vienā dienā ar iepriekš atrādīto Tuscan flavors.
Darbu ar lielākiem pārtraukumiem izšuvu 2 gadus, bet noformēšanai nobriedu 1 gadu. Pirmkārt tāpēc, ka neredzēju nevienu rāmi, kas trāpītu simtniekā. Otrkārt, protams, naudas jautājums, jo šādi rāmji ir ļooti dārgi. Nolēmu, ka tā kā izšuvumam veltīju daudz laika, pūļu un savu acu...., tad neko lētu, lai tikai ātrāk noformētu, morāli nevaru atļauties.
Esmu novērojusi, ka lielākā daļa GK darbu izšuvējas noformē greznos, zeltītos rāmjos, bet es savu "redzēju" tikai gaišā, ziloņkaula koka rāmī, greznā, protams!!!
Bildes ieliku daudz un dažādas. Man pašai liekas, ka nevienā bildē īsti nevar redzēt to krāšņumu, ko dzīvē. Lūk, jūsu vērtējumam......


rose_mini.gif
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif
rose_mini.gif

4 komentāri:

 1. Грандиозно! Сногсшибательно!
  Для меня картины такого масштаба - величайший шедевр!!!!
  И оформление очень гармоничное!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирочка! Не зря я целый год мариновалась по поводу оформления))))). Вышить ГК для меня было делом чести, а сейчас - из за результата...

   Dzēst
 2. И у меня слово ГРАНДИОЗНО было в мыслях, когда увидела сюжет и осознала, каково это было вышить при таком количестве и сочетании цветов.... Яна, великое дело вышивальное вы сделали - восторг и гордость вашим творением, и рама - великолепная, и на мой взгляд - прекрасное оформление. Картина - замечательное украшение и дома, и жизни. Спасибо за фотографии и удовольствие порадоваться!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Я долго думала, прежде чем выбрать конкретный сюжет ГК, но в конце концов Италия победила!!!
   И о подобающим оформлении тоже довольно долго была в задумиях...
   Спасибо Наташа:)

   Dzēst