otrdiena, 2014. gada 28. oktobris

Saulaina un silta rudens diena Vecrīgā...

Šodien ārā ir tik brīnišķīga silta (saulains, +14 grādi) rudens diena, ka labākais, kā to izmantot, ir pastaiga pa Vecrīgas ielām.
Meita vēlējās skolas brīvlaikā vienā no darba dienām aizbraukt divatā pastaigāties pa Vecrīgu, un tā kā otrdiena man ir brīva no darbiem, tad kalendārā tika ierakstīts - 28. oktobrī braucam uz Vecrīgu. Un vēl sagadījās, ka šī ir arī siltākā diena pēdējo pāris nedēļu laikā. Rītdien atkal sola laika pasliktināšanos.
Kauns atzīties, ka Vecrīgā pēdējo reizi bijām šādā pat pastaigā pagājušā gada vasarā, lai gan dzīvojam vien 15 minūšu braucienā no tās. Ko lai dara........ vieglāk atrast laiku 2 nedēļu ceļojumam uz Itāliju, nekā izbrīvēt dažas stundas, lai aizbrauktu tepat, līdz Vecrīgai))))
Un tagad daudz, daudz bilžu..... (iespējams kvalitāti varētu vēlēties labāku, jo līdzi bija tikai telefons, bet kopumā esmu apmierināta)


un es... ))))

rose_mini.gif
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif
rose_mini.gif

7 komentāri:

 1. Спасибо, за приятно путешествие старыми улочками Риги!
  Чувствуется особая атмосфера... Так хочется пройти мимо этих очаровательных домиков, присесть в уютном кафе... и поболтать с тобой, Яночка!
  Приятно было тебя увидеть!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. А знаешь, Ирочка, я как раз гуляя и фоторграфируя всю эту красоту, думала о тебе - как вот это тебе покажу, и это...... Ты это почувствовала))))

   Dzēst
  2. Спасибо, дорогая!!!

   Dzēst
 2. Яночка, какие чудесные фотографии!!! Ты живёшь в необычайно красивом городе!
  Мне вот что интересно стало: а что находится в каменной пристройке с деревянными воротами? (8-е фото снизу)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирочка! Мне самой было интересно... мы походили вокруг, потыкали носами... но никого живого неувидели и никакой табличке с указами тоже не нашли(((... хоть на память сфоткали. Так и осталось это неотгаданной загадкой.... на следующий год))))

   Dzēst
 3. Просматривала фотографии и думалось мне: "Как хорошо, что прогулка состоялась!!!". Столько красоты, уюта и интересностей смогла увидеть, и очень порадовалась фотоснимку с вами, Яна! Улыбаюсь вам!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо)))) Очень хотелось поделиться своими впечатлениями ....
   Я так увлеклась фотографированием, что меня приняли за туруста и предложили провести экскурсию)))))

   Dzēst