pirmdiena, 2014. gada 22. decembris

Lācītis PUNTO

Iepazīstieties... tas ir mans Punto))))
Jā, un es joprojām tos vēl skaitu... kamēr var uz divu roku un kāju pirkstiem saskaitīt))))...  Šis ir 4.lāčuks...

Kā jau varat nojaust, mani kaut kā velk šūt krāsainus lāčukus.... Zinu, ka parasti krāsainus šuj "Fantāzijas lāčus", kas izskatās arī ne tikai pēc krāsas, bet arī pēc formas nestandarta. Bet manējie pēc formas būs standarta, vien atsķirsies ar to, ka tie būs mani "Varavīksnes lāčuki")))
Protams, pa vidu būs arī dabīgie - brūnie, zeltainie, pelēkie, baltie... kur nu bez tiem!

Droši vien nav grūti uzminēt, kam par godu pūkainis ticis pie sava vārda PUNTO (tulk. no itāļu valodas "punkts").... Jā, tas pateicoties pēdiņām un plaukstiņām! Un pavisam nejauši, meklējot atvilknē atbilstošu lentīti, es uzgāju tādu pašu punktotu atlasa lentīti, kura jau sen kā bija krājumos... un interesantākais, ka to es atradu tikai tad, kad Punto jau bija sašūts. Tātad liktenis))))
Punto tika šūts pēc tās pašas piegrieztnes, kas izmantota violetajam lavandas lāčukam, tikai šim es mazliet eksperimentējot uzšuvu mazliet lielāku galvu... tas gudrībai)))))
Izmantotais materiāls pirkts šeit, tā ir mohēra, ne tik spalvaina, cik ļoti mīksta)))), pēdiņām un plaukstiņām izmantots kokvilnas audums un lentīte ir no atlasa, pirkta manā mīļajā Casacenina. Neiztrūkstošās detaļas ir 5 stiprinājumi, kas Punto ļauj cilāt rokas un kājas un grozīt galvu)))
Punto augumā padevies uz 23 cm.
Vai jums viņš neatgādina Ziemassvētku lācīti?.... Nu īsts Punto di Natale


rose_mini.gif
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif
rose_mini.gif

4 komentāri:

 1. Самый настоящий рождественский мишка! Славный малыш!!!
  Яночка! твои мишки становятся узнаваемыми)))) Просматривается твой "почерк"!!! Это здорово!!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирочка!!!! Спасибо за комплимент про узнаваемость))))))... это самый лучший комплимент!!!!

   Dzēst
 2. Мне думается, что самой создать мишку - это чудесно. Тут даже на "сшить" язык не поворачивается, и "чудесно" исходит от понятия о чуде, потому что мишка смотрится живущим, с выражением характера и настраивает на праздник - и прежде всего ассоциируется, конечно, со светлостью Рождества.
  Спасибо, Яна! С праздником!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Наташа! И тебя с праздником!!!

   Dzēst