piektdiena, 2014. gada 19. decembris

Ziemassvētku zeķe "Angels" a la Dimensions......

Mana šī gada nodeva Ziemassvētku zeķēm...
Šoreiz izņēmuma kārtā  pastāstīšu vairāk par šo Ziemassvētku zeķi, jo tai ir nestandarta stāsts jau no paša sākuma...
Tātad... pirku es šo izšuvuma komplektu angļu Ebay kā Dimensions oriģinālo komplektu.... vismaz tā es domāju vadoties pēc ievietotā foto - mazliet miglaina, bet pietiekami skaidra, lai nerastos aizdomas, ka pērku "kaķi maisā".
Cena it kā bija normāla, ne pārāk dārga un ne pārāk lēta... ja nemaldos kādu 25-30 eur robežās...
Kad saņēmu sūtījumu, biju ĻOTI nepatīkami pārsteigta, jo tas izrādījās ķīniešu pakaļdarinājums, vājš pakaļdarinājums.... Komplektā tumši zilā auduma vietā bija melna rupja Aida, bet par filcu vispār varam aizmirst(((((... Biju nikna, ļoti nikna.... Aizrakstīju šim "solīdajam anglim" savu sašutuma pilno vēstuli, ka, ja tiek pārdots Ķīnas pakaļdarinājums, tad tas ir jānorāda aprakstā (vismaz normāli pārdevēji tā dara!), jo šādu viņa izgājienu var nosaukt par pircēja maldināšanu!!! Protams, viņš arī gudri nenorādīja nosaukumu "Dimensions"... tikai to, ka tā ir eņģeļu Ziemassvētku zeķe... lai gan foto bija negodīgs...
Vārdu sakot negribēju vairāk ķēpāties ar šo nekrietneli un nolēmu arī nelikt atsauksmi .... ne pozitīvu (to viņš noteikti nebija pelnījis), ne arī negatīvu (jo tad viņš atriebjoties arī man varētu ielikt negatīvu, bet es nevēlējos riskēt un bojāt savu 100% pozitīvo reputāciju)....
Vienkārši nolēmu pati atrisināt šo situāciju, piemeklējot atbilstošu šo izšujamo audumu un šo filcu zeķes aizmugurei. Manuprāt es visu izdarīju pēc labākās sirdsapziņas.
Ak jā, vēl bija daži iztrūkumi pašā shēmā, kurus es izlaboju, skatoties uz zeķes pārkopēto bildi)))
Tagad es jūtos apmierināta un gandarīta ar šo darbu!!!
Iespējams, ja nebūtu šādi nekrietni piekrāpta, zeķe būtu vēl kādus pāris gadus nogulējusi manos krājumos, bet šajā situācijā man gribējās pēc iespējas ātrāk to izšūt, lai iegūtu sirdsmieru, ka nauda nav gluži izsviesta vējā....


Un kā jums šķiet?

šāds izskatījās saņemtais zeķes komplekts...
rose_mini.gif
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif
rose_mini.gif

12 comments:

 1. Какая бы не была история покупки, а результат восхитительный!!!
  Очень аккуратные стежки! Бесподобный носочек, Яночка! Поздравляю!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирочка!!! Да... главное сам результат, который меня радует и это важнее всего))))

   Dzēst
 2. Резуьтат превосходный, несмотря на не совсем удачную покупку.

  AtbildētDzēst
 3. Яна, я так рада, что сначала просмотрела все фотографии, полюбовалась, а затем включила перевод!
  Какой получился замечательный подарок для собственного душевного спокойствия! А сам праздничный носок - восторг подарка для самых родных (даже если его и не наполнить внутри ))) !!! ). Волшебство уже началось с момента его вышивки, оформления, что получилось по-настоящему прекрасно, несмотря на преподнесённый действительностью "лимон". Поздравляю с победой, Яна! И на радостях - обнимаю!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Наташ! Приятно))).... мы в носки всегда кладем сладости, и в течении праздничных дней рука по надобности вытаскивает по конфетке....)))

   Dzēst
 4. жаль, что произошла такая неприятная история с покупкой.мне однажды так в эбея вместо целого набора (фирма Дименшнз с нанесенным рисунком на канве должно быть) прислали только схему :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. А там в описании было указано, что только схема или как набор?

   Dzēst
  2. в описаниях было написано, что это набор. я потом посмотрела страницу продавца, у нее на продаже был только 1 вышивальный набор. возможно, она себе купила, вышила, а схему решила продать выдав её за набор. я пожаловалась на эбей и мне вернули деньги.

   Dzēst
  3. Вот именно по этому мне Ebay нравится)))) Покупатели у них как Боги))))

   Dzēst
 5. ой, забыла написать самое главное- сапожок у тебя получился очень красивым!!! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо)))) Спасала я все что смогла....и спасла))))) Результат сапожока меня неразачеровал))!!!! И это главное..... а то кто знает, когда мои руки бы до него дотенулись....

   Dzēst