piektdiena, 2014. gada 20. jūnijs

TOSKĀNAS BRĪVDIENAS / VACANZE DI TOSCANA

Beidzot, beidzot, beidzot!!!!!! Veselu gadu gaidītās Toskānas brīvdienas ir klāt!!!!
Šī vieta ir PARADĪZE ZEMES VIRSŪ. Visskaistākā vieta uz Zemes! Un mums ir ļoti paveicies, ka uz šo Paradīzi varam braukt jau ceturto gadu pēc kārtas....

ceturtdiena, 2014. gada 19. jūnijs

TUSCAN FLAVORS by Susan Winget (Dimensions No.35232)

Īsi pirms Toskānas brīvdienām paspēju pabeigt savu Dimensions darbiņu "Tuscan flavors"
Vienīgais, ko no savas puses pamainīju - 14. Aidu nomainīju pret Belfast linu 32. izmēru "Antique white", jo man šķita, ka šādi darbs būs gaisīgāks..

piektdiena, 2014. gada 13. jūnijs

Vīnogu spilvens

Beidzot arī gatavs vīnogu spilvens, kuru biju plānojusi dāvināt Māmiņdienā savam vismīļākajam cilvēkam - manai mammai.
Pats izšuvums man bija gatavs laicīgi, tikai audums spilvendrānai nekādi nevarēja atnākt laikā (gaidīju 3 nedēļas). Tāpēc mammu pabrīdināju, ka dāvana būs ar nokavēšanos.
Tāpēc viņas prieks nebija mazāks, jo... izšuvuma ražotājs "Luca-S" ir no Moldovas, tā pati zeme, no kurienes ir mana mamma..... Tieši tādēļ es arī izvēlējos spilvena motīvam šo sulīgo Moldovas vīnogu:)

otrdiena, 2014. gada 10. jūnijs

Pirkumi #16

Un atkal jau varu atrādīt jaunāko pirkumu, kas ir atnācis no manas mīļās CASACENINA.
Tur vienmēr ir tik daudz visa kā, ka tur varētu iepirkties kaut katru dienu:), bet... nauda jau nav neizsīkstoša.
Es savu pirkuma grozu pildu pamazām, kādus divus mēnešus... tā, lai katrs pirkums ir pārdomāts. Lūk, kāds izskatās mans pēdējais pārdomātais pirkums maija mēnesī (līdz LV atnāca gan tikai jūnijā)

Visa kaudzīte kopā

sestdiena, 2014. gada 7. jūnijs

Country Cottage Needleworks BEE JOYFUL

Biju pavisam aizmirsusi nofotografēt šo CCN vasaras ziedu. Ierāmēju jau labu laiku atpakaļ, pirms kāda mēneša. Noliku uzreiz uz sava rakstāmgalda, lai dienās, kad aiz loga līst lietus, šie rozā ziediņi dzītu prom to drūmumu, kas ir aiz loga... un... tā arī piemirsās nobildēt.
Par laimi šodien ārā tik skaista saulīte, ka nolēmu fotosesiju sarīkot ārā, dārzā. Sāku bildēt un tad viena "spalvaina sieviete" nolēma, ka arī viņa grib ņemt līdzdalību šajā procesā.... Lūk, kas no tā visa iznāca...

piektdiena, 2014. gada 6. jūnijs

Dimensions #06883 "Beacon at Daybreak"

Un lūk, beidzot arī varu atrādīt savu jaunāko veikumu, lai no malas neizskatās, ka es tikai kaut ko pērku un pērku.... Jā, es grēkoju - es diezgan regulāri papildinu savus krājumus, bet .. tai pat laikā es arī izšuju un izšuju. Man tas ir kā elpot!
Tātad šādi mana bāka izskatījās 26.05.: