trešdiena, 2014. gada 26. novembris

OURS, MODE D'EMPLOI (Veronique Enginger)

Kad nu dāvanā izšūtā "Lāčuka šūšanas darbnīca" ir sasniegusi savu galamērķi, varu to ar tīru sirdsapziņu atrādīt savā blogā....
Šis darbiņš man visa procesa laikā bija sirdi sildošs, jo.... tas tika izšūts dāvanā manai īpašai draudzenei, kura mani iedvesmoja, pēc tam iedrošināja un visbeidzot iemācīja, kā pareizi šūt šos mīļos pūkaiņus)))

sestdiena, 2014. gada 22. novembris

Le magasin de jouets (Veronique Enginger)

Vēl viens brīnišķīgs Veronique Enginger Ziemassvētku motīvs.... kas var būt vēl skaistāks par šādu rotaļlietu veikala vitrīnu Ziemassvētku noskaņās.....

piektdiena, 2014. gada 21. novembris

Pirmais sniegs...

Šorīt, kad pamodos un attaisīju vaļā aizkarus, mani pārsteidza šāds skats uz pagalmu un kaimiņu mājām (tad, protams, vēl bija tumšs. Šis bildes tapa pāris stundas vēlāk) .....

otrdiena, 2014. gada 18. novembris

Tere Tallinn!

Tere Tallinn! Tere, tere....
Diemžēl vārds "Tere" (tulkojumā no igauņu valodas nozīmē "sveiki") ir vienīgais, ko es zinu igauņu valodā. Taču, ja Tu iebrauc svešā valstī un māki kaut vai tikai sasveicināties viņu valodā, tas vien jau igaunī, kuru Tu pasveicini igauniski, raisa simpātijas pret Tevi..... Nu un tālāk tad jau var pāriet uz angļu valodu.
Un tā... "ar ko tas viss sākās"....
Tā kā mums Latvijā ir garās svētku brīvdienas - veselas četras dienas (no 15-18.novembrim), tad mēs ģimenē nolēmām tās īstenot par īstām svētku brīvdienām... aizbraukt uz pāris dienām uz kaimiņvalsti - Eesti (Igauniju), Tallinn (Tallinu).
Spriežot pēc tā, cik daudz mašīnu ar LV numuriem sastapām turpceļā svētdienas rītā, un atpakaļceļā pirmdienas vakarā, šķiet mēs bijām tikai vieni no daudzajiem, kas nolēma tieši šādi atpūsties.... un arī pie reizes atbalstīt kaimiņu ekonomiku))))) Vienu vārdu sakot - Igaunija bija pilna ar latviešiem!
Nu ko lai saka... daudz nestāstīšu, jo tāpat jau visiem skaidrs, ka ir jauki paciemoties un izbaudīt vietas, pa kurām Tu katru dienu nestaigā. Galvenais - laiks bija brīnišķīgs.... lai arī bija tikai +1 līdz +3 grādi, toties bija saulains (Latvijā sauli neesam redzējuši jau nedēļu ((( ) un sauss... no gaisa nekas nekrita!
Bildes gan diemžēl nav tik košas, jo bildēts tika vēlu pēcpusdienā, kad sāk jau krēslot, tāpēc arī ir tāda kā migliņa....
Kā jau vienmēr, lieku vairāk tādas "mirkļa" bildes, jo bildes ar arhitektūras šedevriem jebkurš var atrast internetā...

trešdiena, 2014. gada 12. novembris

FEES DE NOEL (A Mon Ami Pierre)

Nu ko.... laikam ir pienācis laiks atklāt sezonu "Gatavošanās Ziemassvētkiem"....
Arī šo darbiņu es biju plānojusi izšūt jau pagājušajā gadā. Laicīgi iegādājos shēmu, diegus un audumu, bet ar to viss arī apstājās... nezinu kāpēc... droši vien tam bija visbanālākais iemesls - laika trūkums.
Tad nu es cenšos pamazām tukšot savu lielo somu, kurā atrodas manis sagatavotie komplekti "drīzai izšūšanai"))))

"Fees de Noel" izšūts uz Zweigart Belfast 32. izmēra lina "Raw linen" ar DMC diegiem