sestdiena, 2015. gada 16. maijs

Soothing Lavender / Calmant Lavande

Lavandas gads .....


Jā, tieši tā! Ar šo darbu es atklāju savu neoficiālo "Lavandas gadu".
Paralēli visām iespējamām tematikām rokdarbu dzīvē, es šo gadu nolēmu pasludināt kā "Lavandas gadu" un "veco darbu noformēšanas gadu" (par šo es rakstīju nedaudz iepriekš).
Kāpēc? Nezinu :))))
Lavanda man vienmēr ir bijusi kas vairāk kā vienkārši lavanda. Un es to neuztveru kā saistītu tikai ar Provansu, jo ļoti daudz šo violeto ziedu ir arī Toskānā, visā Itālijā.
Un tā kā man krājumos ir daudz dažādu gatavo komplektu, shēmu ar lavandu, tad nolēmu sākt to visu "atdzīvināt". Un ne tikai izšuvumos.... bet par to citā reizē... :))
Šo skaisto motīvu es iegādājos pirms gada un pilnīgi nejauši... pat bez īpaša mērķa "man to vajag".
Izšūt iesāku šogad martā, atpūšoties Grieķijā. Tāpēc pabeidzot darbu jau mājās, es visu laiku jutu tādu kā Grieķijas elpu pakausī))))
Bija doma to noformēt un tikai tad parādīt, bet tā kā tas notiks pēc nedēļas vai divām, nolēmu, ka tad uzrakstīšu par to atsevišķi.
Tagad par pašu darbu - Aidas audumu, saprotams, nomainīju pret linu. Par auduma detaļām sīkāk varat izlasīt pašās beigās. Izšuvās gandrīz viegli... gandrīz, jo ziediņos nācās pabakstīties, bet tas ir pārejošs nieks!

Noteikti jau esat pamanījušas, ka esmu mazliet (beidzot) pastrādājusi pie bilžu noformēšanas stila. Man godīgi sakot vienmēr bijis žēl pavadīt laiku pie datora (tad jau labāk šos brīvos brīžus izmantot rokdarbos), tāpēc arī šo procesu vienmēr atliku un atliku. Bet tad man laba draudzene ierādīja, kā to var izdarīt maksimāli ātrāk, tāpēc beidzot nolēmu, ka vienreiz tas jāizdara, lai jau ir!
Kā jums patīk šis uzlabojums? Ir vērts atstāt vai arī labāk kā iepriekš...???


Soothing Lavender / Calmant Lavande
Janlynn #26-105
Dizains: Consuela Gamboa Wild
Materiāls: DMC diegi (no oriģinālā komplekta), audums Cashel lins 28.ct. "Natural"
Izmērs 31x20 cm

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldiesrose_mini.gif 
rose_mini.gif

26 komentāri:

 1. Обалденно!!!!! Мне кажется очень кропотливая работа, я бы за такую не взялась... Рамочка у фото очень подходит по стилю) смотрится гармонично!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Аня! Но работа на вид сложнее, чем на деле))) из за любви к лаванде я готова и преодолеть трудности в процессе...:)

   Dzēst
 2. Яночка! Результат потрясающий! Очень нежно! Скорейшего оформления!Здесь оттенки лавандовые очень реалистичные!!!
  И ты права, в Италии тоже достаточно много лавандовых полей! Почему-то принято связывать лаванду только лишь с Провансом)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо дорогая!!!!:) Думаю, что связь лаванды с Провансом из за того, что там ее выращивают для коммерческих нужд.., а в Италии ради удовольствия))))

   Dzēst
 3. Januk, ļoti skaists darbiņs Tev izvēlēts! Un es jau zinu, ka Tu to noformēsi arī ļoti skaisti, bet tik un tā ar nepacietību gaidīšu Tavu ierakstu pēc nedēļas vai divām :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Aivuk! Pačukstēšu - man jau ir rāmis pasūtīts, tikai viss tā iegrozās, ka netieku līdz noformēšanai....:)), bet gan jau..

   Dzēst
 4. Atbildes
  1. Спасибо Иреночка, grazie mille cara!:))

   Dzēst
 5. Яна, замечательно красивая работа!!! Сюжет прелестный!:) Очень женственный и романтичный! Обожаю лаванду!!!:) Цвета в сюжете очень понравились!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Леночка спасибо)))) Я этот сюжет раньше не видела, но когда увидела в Ебей набор, сразу же поняла, что именно такой дизайн с лавандой мне хочеться вышить!!! Он отличается от основных дизайнов)))

   Dzēst
 6. Burvīgs dizains ar lavandām! Lavandas iekarojušas arī manu sirdi, pagaidām gan bez taustāmiem pierādījumiem krustiņdarbos. Vien jūsmoju par citu paveikto!
  Jana, priecājos par katru Tavu izšuvumu, būtu man tādi tempi... un vismaz 30 h diennaktī ...!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Agnes, bet kad Tavas meitiņas pieaugs, Tev pilnīgi pietiks arī ar 24h diennaktī:))).. tici man!

   Dzēst
 7. Какая красота!!! Прям чувствуется аромат лаванды !
  В Италий уже начала цветы. как то рановато ))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ларисочка, спасибо:)))... В этом году весна совсем странная - местами летняя жара, а местами (и у нас) вообще напонятно, что за время года сейчас.....
   Но рано или поздно и моя лаванда зацветет!!!

   Dzēst
 8. Ой, обожаемая лаванда!!!! какая красота! изумительные цвета!

  AtbildētDzēst
 9. На всех фотоснимках любовалась цветом ниточек, их сочетанием, и самими крестиками. А на второй (сверху) фотографии не могла взгляд оторвать от дизайна, как всё в нём скомпановано и размещено, как притягательно смотрятся цветочки, а также ленточки с их витиеватостью.
  Яна, я говорила, что мне очень нравятся твои фотографии, как они оформлены. Что касается новшества в виде использованного здесь обрамления, то на моё личное усмотрение, всё кстати, очень гармонично, и именно для этого дизайна - и он производит впечатление не выстроенного напоказ, искусственно созданного, а момента из жизни - трогательного, дарящего нежные воспоминания.

  AtbildētDzēst
 10. Яна, очень красивая работа! Обожаю всякие баночки и бутылочки! И в вышивке, и в жизни! Прям не налюбуюсь! Красота!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Оля! Да..... бутылочки и баночки..... я их тоже люблю, хотя у меня их совсем не много..

   Dzēst
 11. Meraviglioso! Adoro la lavanda, questo schema è elegantissimo

  AtbildētDzēst
 12. нежно и очень красиво! я такой дизайн впервые вижу :) красота!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирадочка:)))) Я тоже раньше такого невидела...:))

   Dzēst