ceturtdiena, 2015. gada 16. jūlijs

THE TUSCAN SUN cookbook. Reciptes from our Italian kitchen. Frances Mayes and Edward Mayes

Kā jau solīju komentāros rakstā par manu šā gada atpūtu Toskānā, iepazīstināšu jūs ar brīnišķīgo, un manuprāt patiešām praktisko Toskānas virtuves recepšu grāmatu.Protams, nevaru jums izrādīt pilnīgi visu grāmatu, jo tā ir ļoti apjomīga, taču mēģināšu radīt priekšstatu par šo brīnišķīgo grāmatu.
Sākšu ar to, ka receptes grāmatā nav sarēžģītas (protams ar noteikumu, ka jūs neesat uz ēstgatavošanu uz JŪS). Kāpēc es tā domāju? Tāpēc....
Tāpēc, ka grāmatas autore pati nemīl gatavot sarežģītus ēdienus, jo kā viņa raksta savā grāmatā "Zem Toskānas saules", viņas ģimenes sievietes vienmēr ir mīlējušas gatavot garšīgas maltītes, bet viņa šos gēnus ir pārmantojusi daļēji - viņai patīk gatavot ēst, bet tā, lai šis process ir nesarežgīts, nav laikietilpīgs.
Visas šīs receptes ir "savāktas" no kaimiņiem, draugiem, kaimiņu draugiem. Vienā vārdā sakot - īsta Toskānas virtuve!
Grāmata ir ilustrēta ar brīnišķīgām fotogrāfijām - gan pagatavotais ēdiens, gan arī Toskānas daba, gan arī palīgi grāmatas tapšanā... Viss, kas iedveš grāmatā cilvēcīgumu, nevis tādā, kur es redzu vienas vienīgas zvaigznītes....
Pati es noteikti izmēģināšu šīs receptes. Droši vien ne visas.... bet to jau rādīs laiks...
Tagad iespējams radīsies jautājums, kur es to iegādājos? Atbilde - Itālijā, Sienas grāmatu veikalā. Maksāja precīzi EUR 27.50.
Bet domāju, ka internetā to arī var nopirkt.... Vismaz Amazon noteikti.


Ak jā.... vēlaties redzēt šīs grāmatas autorus? Ieskatieties uz vāka - vienā galda galā sēž Frānsisa (rozā žaketītē), otrā galda galā - Eds (violetā kreklā).

Un tagad... pašķirstīsim grāmatu!


THE TUSCAN SUN cookbook.  Reciptes from our Italian kitchen. 
Frances Mayes and Edward Mayes 
Photographs by Steven Rothfeld. 
Clarkson Potter / Publishers
New York
2012
224 pages

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldies * Grazierose_mini.gif 
rose_mini.gif

6 komentāri:

 1. Сколько вкусненьких рецептов в книге,вот близки повезло , столько нямки-нямки теперь будет .
  Оливки что то этим летом актуальные)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Да, буду стараться, чтобы обрадовать своих)))))

   Dzēst
 2. Очень красивая книга! Повезло)

  AtbildētDzēst
 3. Januk, būsi mūs visas sakārdinajusi ar Toskanas labumiem, tagad mēs visas brauksim pie Tevis ciemos uz launagu :))) un Tava oliveļļas kanniņa ir super!:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. :))))) Nu ko lai saku.... ceru, ka man izdosies ko uztaisīt tā, lai ir ne tikai skatāms ar acīm, bet arī baudāms ar vēderu)))))... paldies par kanniņas ievērtēšanu. Es pēdējā laikā no ceļojumiem cenšos apkrauties pārsvarā ar mājsaimniecības lietiņām))))

   Dzēst