trešdiena, 2015. gada 19. augusts

Klaipėdos Zoologijos Sodas

Tas ir tik neparasti.... vienuviet redzēt, kā blakus viens otram draudzīgi atpūšas dažādi dzīvnieki un putni....!!!


Jā... tā mēs pavadījām vienu brīnišķīgu brīvo dienu Lietuvā!!! Mēs apmeklējām Klaipēdas Zoo.
Cik es sapratu, tas ir tāds kā privātais Zoo un biju ļoti patīkami pārsteigta, kad sapratu, cik liels tas ir!!! Godīgi! Es nebiju gaidījusi, ka tas būs tik iespaidīgs. Teikšu kā ir - manuprāt lielie kaķi šeit bija vēl plašāk pārstāvēti, kā lielajā Berlīnes Zoo!!! Šeit pat bija baltais tīģeris!!! Lūši!!! Gandrīz visi lielie kaķi. Trūka vienīgi sniega leoparda.
Bildēs redzami tikai daži dzīvnieki, jo atkal... negribējās man tās restes fotografēt.

Šeit varat apmeklēt viņu mājaslapu http://zoosodas.com/


Šīs stirnas pastaigājās brīvi pa pagalmu, bez jebkāda iežogojuma!!! ... tieši pretī baltā vilka iežogojumam))) Nabaga, nabaga vilks......
  
Nolēmu, ka ar šiem skatiem man noteikti ir jāpadalās!!!! Tas ir tāds pozitīva lādiņš)))) Sākumā, kad ieraudzīju šos guļošos smieklīgos dzīvniekus, nodomāju, ka tie ir tādi kā izbāzeņi... kā es smējos, kad sapratu, ka tie ir dzīvi... un vērīgāk ieskatījos to pozās... sejas izteiksmēs, nokarājušajās kājās... ))))

Vēl vieni mani favorīti - pūčveidīgie!!!

un šis.... šis ir vietējais iemītnieks... saimnieks, kurš bija ļoooti mīļš un ļāva man viņu kārtīgi saglaudīt un samīļot)))))

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldies * Grazierose_mini.gif 
rose_mini.gif10 comments:

 1. Как здорово! Как же дано я не была в зоопарке! Все такие хорошенькие! И такие у всех лица, с выражениями)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Да.... прогулка по зоопарку, это как возврощение в детство)))

   Dzēst
 2. Вот это выходные! Самое больше меня покорили Енотики ))).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. О да!!...... я все время к ним возврощалась и несмогла отойти без смеха.... представляя, что вот так бы спали львы или даже.... слоны (но там бы такие тооновые стелажы нужны были бы...)))))) )

   Dzēst
 3. Вот это позитив!
  Еноты, несомненно, фавориты)))
  Но, глаза совы покорили!!!! И глядя на нее я вспомнила о своем процессе...))))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Это точно!!! А мы же знаем, что позитива никогда небывает много))). Я с тобой полностью разделяю чувство, смотря на сов! Я даже для того, чтобы сфоткать последние фото в близи, стояла довольно долго, пока он повернулся и смотрел именно на меня, но он так быстро отварачивался, что пока я успела счелкнуть, прошло много попыток)))

   Dzēst
 4. Яна, спасибо за все фотографии! Как нередко со мной бывает, погрузилась в собственные ощущения-воспоминания, даже пересмотрела фотоснимки в архиве и сделанные в этом году.
  Очень рада, что тебе удалось запечатлеть особенные моменты - и милые, трогательные, забавные, и живописные, выразительные. Мне трудно отвести взгляд от этих величественных птиц, от их оперения изумительного просто, от красноречивых взглядов-посматриваний. Магическая сила у фотокадров + многое детальное можно рассмотреть, воочию это не получилось бы...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Наташа!!! Да.... совы это нечто... такая мудрость в глазах и когда смотрела на них, казалось что они с другой планеты..

   Dzēst
 5. Januk, kolosāli izdevusies Tev diena Lietuvā. Jā, tas tiešām ir neparasti, ka zoodārzā dažādas sugas dzīvojas kopā. Man arī visvairāk patika mazie jenotiņi, kuri, laikam, nemaz tik mazi nav:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Aivuk)))) Mēs pirms tam bijām arī Delfinārijā, kur 30 minūtes ar mutēm vaļā baudījām delfīnu priekšnesumu. Ko Tādu es vēl nebiju redzējusi un nevarēju iedomāties, ka delfīni ir tik neticami gudri!!!

   Dzēst