piektdiena, 2015. gada 25. septembris

Lazy Days - Sieste dans les près

Vai nav jauki... daba mūs turpina lutināt ar skaisto vasarīgo laiku...
Arī es pievienojos Mātei Dabai un palutinu sevi ar vasaru)))

Un tātad... ja atceraties, es ŠEIT rādīju un rakstīju par savu "nestandarta" iesākto vasaras noskaņu izšuvumu..
Jā, spontāna vēlme, kas tagad ir godam izpildīta un pilnībā noformēta. Tagad es ļoti priecājos, ka tā pēkšņi izlēmu izšūt šo ežuku. Tāda absolūtā labsajūtas harmonija mani pārņem, piespiežoties pie šī spilvena.. (un ne man vienai).
Kā jau sākumā es paredzēju, šis spilvens ir kā "atmiņas par skaistajām vasaras dienām".
Cik tas tomēr ir brīnišķīgi, ka vēl joprojām ir iespēja izbaudīt siltās dienas un vēl var brīvā brīdī  palasīt labu grāmatu, pa starpu mutē iemetot ko saldu... saldākai lasīšanai))))
Jā, esmu pašlaik visa rudens darbu procesos, arī jau Ziemassvētkiem domās gatavojos, bet vasara nu ir tas gadalaiks, kur man iet līdzi cauri visiem 12 mēnešiem. Tā kā nebrīnieties, ka arī turpmāk paralēli rudenim un ziemai soļos vasara:)))
Audumus (zaļo un dzelteno) noformēšanai iegādājos manā mīļajā CASACENINA un saņemot biju ļoti gandarīta par to, ka realitātē to krāsa pilnībā atbilda manai iecerei!!! Savukārt puķainais kokvilnas audums jau bija nopirkts labi sen, kad šis spilvens man pat sapņos nerādījās) un mežģīnīte ir no maniem senākiem krājumiem (pēc kuriem ir redzams, ka tuvojas aukstie mēneši un ir laiks atkal mērot ceļu uz auduma veikalu pēc jauniem papildinājumiem).
Tas tad arī būtu viss un atliek cerēt, ka arī šajā nedēļas nogalē tiksim lutināti ar skaistu laiku, lai varētu tā omulīgi iekārtoties un pasildīties saulītē:))))......


Lazy Days - Sieste dans les près 
DMC #K5167
Audums Zweigart Jazlyn 28 ct. creme
Kokvilnas audumi un izšūta kokvilnas mežģīne
Izmērs 25x20 cm

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldies * Grazierose_mini.gif 
rose_mini.gif


28 komentāri:

 1. Tas ežulis guļ un smaida... un uz viņu skatoties protams gribas smaidīt. Audumi tiešām perfekti un tā jau ir,ka ir labi, ja ir kādi krājumi, kuros gadās kaut kas perfekti noderīgs kādreiz. Tu mani esi ļooti sakārdinājusi ar spilveniem.. un tev to nav maz... Un tie tamborējumi fonā.. tie arī ir izcili....Vai tas arī tavs darbs???
  Vasara jau garām...bet šobrīd ir silts rudens.. tāds kaifīgs... es tā baudu ik dienas braucot mašīnā nebeidzu jūsmot par katru kļavu ... šitādam rudenim nav ne vainas... ir ok, bet tad kad viņam sāk "braukt virsū" ziema, tad ir neforši...

  Grāmatai skaists vāks... tas kas iekšā.. nu tā....

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Sandru:))))
   Man patīk spilveni, un patīk. ja to ir DAUDZ)))))
   Nē, tamborējumi gan nav mani. Tie ir manas mammas. Tie viņai ļoti labi padodas))).... Es pati māku gan tamborēt, gan adīt un savā laikā daudz ko satamborēju/saadīju... bet tas bija tad, kad vēl gāju skolā... ļooti sen..
   Man atkal grāmata ļoti patīk. Protams, tas ir gaumes jautājums. Es viņu lasot reizēm tik skaļi smejos, ka manējiem jau kļūst interesanti... Šo es noteikti likšu plauktā pie savas favorītes "Zem Toskānas saules")))

   Dzēst
  2. Jā.. gaumes dažādas grāmatas lasot.. dažu reizi jau liekas, ka es viņās meklēju par daudz to nopietnību... O, tad jau tev būs tematiskais plaukts .. "Zem Toskānas saules" tik filma skatīta... ir plānos izlasīt, tikai man lasas gaužām lēnu...
   Par spilveniem- nu man kaut kad likās žēl izšuvumu likt spilvenā.. nobružāsies... bet nu domas mainījušas..gribu :))))

   Dzēst
  3. Grāmata "Zem Toskānas saules" jāizlasa noteikti!!! Pilnīgi atšķiras no filmas. Filmā vairāk sižets par mīlestību, grāmatā - par Toskānu.
   Zini, es jau labu laiku izvēlos lasīt grāmatas, kur vairāk piedzīvojumi, humors... jo gribas lasot grāmatu atslēgties no ikdienas rūpēm, ziņām.... No nopietnākām grāmatām ļoti patīk lasīt biogrāfiskās. Nav svarīgi, vai tas ir par kādu personu, vai par kādu notikumu.
   Skatoties, kādas grāmatas man meitai liek lasīt "obligātajā literatūrā", izskatās, ka arī viņa lasot grāmatas pēc savas izvēles, skatīsies plauktos pēc tādām grāmatām, kuras ir "vieglās literatūras"
   Bet.. ko var zināt... varbūt arī man pienāks brīdis, kad gribēsies pameklēt nopietnu, dziļu jēgu.
   Par spilveniem - tas ir forši, ka nolēmi tiem arī pievērsties! Patiesībā spilvenus daudz nevajag.. tikai pārvalkus, lai vari mainīt pēc noskaņojuma. Un par burzīšanos - vairāk burzās uz lina vai Aidas izšūtie. Bet Murano vai Jazlyn praktiski nemaz (ja nu vienīgi saņurca no visas sirds un pusi dienas pasēž virsū:)))))) )

   Dzēst
 2. Какая милая подушечка! Какой замечательный ёжик!

  AtbildētDzēst
 3. Изумительная вышивка))

  AtbildētDzēst
 4. che meraviglia, e come si brava a cucire!

  AtbildētDzēst
 5. Cik saulains, mīļš ežulis tagad priecēs arī drēgnajās rudens dienās vai ziemas saltumā un spelgonī. Mīļi, silti, sirsnīgi, relaksējoši. Atliek tik pamatīgi sabužināt spilvenu, pieglaust pie vaiga un jūsmot!!! :)))))))))))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mīļš paldies! Jā, saulainās krāsas to drēgnumu padara vieglāk paciešamu)))

   Dzēst
 6. Яночка, очаровательная подушечка!!! Просто сплошной трогательный восторг!!! Ежик лапочка!!! И подушечка вся такая летняя, нарядная, чудесная!!!:) Захотелось обратно в лето!!!:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Леночка спасибо:))))! Эх... повернуть бы время на 3 месяца назад... )))) Но мы в вышивках будим паралельно продолжать жить в лето....

   Dzēst
 7. Яночка, какая уютная атмосфера! полюбовалась фотографиями :)
  ну а подушечка с ежиком- высший пилотаж! чудесная невероятно!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ирадочка:)))) Мне очень важно оформление каждой работы, чтобы все меня устраивало и немалейшая деталь незаставляла сомневаться, может и по этому у меня оформление работ иногда идет очень медленно....

   Dzēst
 8. Уюная подушечка! Сюжет именно для подушки, не иначе!
  Понравилось твое сочетание цветов!!! 100% попадание!
  И книга классная)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо дорогая!!!! Да... лежачий ежик только на сон тянет)))) Про книгу ты права - столько юмора и кулинарных путешевствий в одном месте еще невстречала.

   Dzēst
 9. Пооомним этого красавчика!))))От него так и веет летней уютной прохладой.Я как представлю такую подушечку в интерьере-чакры открываются:))))
  Ян это шедеврик! Рада созерцать такую красотень...,Ирусик права:тканюшки 100%попадание,смотряться интересно и ярко,с цветочками -вообще как будто продолжение набора...жаль что текст гугл переводит коряво...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Тань))))!!! При выборе ткань в магазине я столько раз перекладывала в "корзине" разные отенки зеленого и желтого... Но все закончилось удачно)))

   Dzēst
 10. Какая прелесть! Ёжик - одно умиление! Яна, спасибо за прекрасное настроение, полученное при просмотре поста!)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо))) Я всегда рада, когда фото оставляют позитивное настроение и ощущения))))!!!

   Dzēst
 11. Так захотелось в этот миг Ёжика окунуться. И это даже удалось, благодаря прекрасным фотографиям. Спасибо, Яна!
  Очень порадовала подушечка - абсолютно всем! Замечательно она создана!
  Яна, и завершающие фотографии столько умиротворения, уютности и чувства отдыха привнесли в моё настроение, за что благодарю тебя!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Наташа!!! Рада была тебя порадовать))))

   Dzēst
 12. Mans ežuks gan vēl guļ atviknē un gaida pavasara pienenes, lai iedvesmotos noformesani :))) bet Tu, Januk, Tu gan esi čakla.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Aivuk:)))). Nu re... Tev vēl viss priekšā... izšūšanas procesa bauda, fantāzijas lidojums.... Un arī mums tiks prieks redzēt ežuku Tavā izpildījumā)))

   Dzēst
 13. Яночка , у тебя в блоге еще так тепло ,лето !!!!
  Подушка чудесная, очень понравилась таканюшка с цветочками, мимими .

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ларисочка)))))!! ДА... никак немогу отпустить лето(((...

   Dzēst