ceturtdiena, 2016. gada 12. maijs

Lācītis no pieneņu lauka....

Šodien es nāku ar savu pavasara lāčuku, kurš nāk no pieneņu lauka... var teikt dzimšanas vieta - Pienenes)))


Tagad ir pats, pats skaistākais laiks! Laiks, kad lauki ir koši dzelteni no pieneņu ziediem, apkārt zied kastaņi un ceriņi! Šis moments ir mans vismīļākais, jo zaļums ir tik svaigs, vasaras tveices nenogurdināts.
Tā kā mums karstais laiks mijas ar vēsākām naktīm un rītiem, tad šķiet daba mums dos iespēju ilgāk izbaudīt šo krāšņumu un smaržu.
Tieši pieneņu iedvesmota es iegādājos šo koši dzelteno mohēras kažoka materiālu. Sajūta tāda, ka tā ir krāsota ar pieneņu košajiem ziediem. Sākumā šķita, ka tad, kad pielikšu pie tās degunu, tad pēc tam degungals būs dzeltens, kā pēc pieneņu ostīšanas... Protams, tas tā nav, bet izjūtas ir tieši tādas.

Par pašu lāčuku... nu neko jaunu jau es nepateikšu. Viss tāpat kā ar viņa pārējiem brāļiem. Atšķirība vien kažoka krāsā.

Tāpēc vienkārši baudīsim šo dzelteno pieneņu laiku!Lācītis no Pienenēm
Izmantotie materiāli:
Dzeltens, ar roku krāsotas mohēras kažoks (spalvu garums18m)
Stikla actiņas, īrisa diegs deguntiņam un mutei, dzeltena atlasa lente, 5 disku stiprinājumi kustīgām ķepiņām un kājiņām.
Augums 23 cm

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldies * Grazierose_mini.gif 
rose_mini.gif

16 comments:

 1. Какой же он солнечный! Жёлтый одуванчик! Прелесть плюшевая!)

  AtbildētDzēst
 2. Яна, я уже признавалась, как меня радует и восхищает содружество твоего рукодельного и фото-мастерства, и сейчас - особенно! Такая прелесть и идентичность этот Мишка и одуванчики! Все фотографии прекрасны и прекрасно отражают успех твоей задумки и работы; снимки под №№ 5,1,7 - милые, милые и уводящие от реальности, когда веришь, что игрушка живая.
  Спасибо, Яна!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Наташа! Именно такая моя задумка и была... день рождения мишки во время цветения одуванчиков)))

   Dzēst
 3. Ah, cik saulains, košs un priecīgs lāčuks no Pieneņlauka!!! Vecākie brāļi droši vien priecīgi par jaunpienācēju. :)))
  Man tāpat nkā Tev - Jana, šis laiks patīk ļoti, ļoti - kad viss plaukst, zeļ. Zaļums tik maigs un tajā pašā laikā tik sulīgs un piesātināts. Žēl tikai, ka šis pavasaris man atnesis nevēlamu "pārsteigumu" - pamatīgu putekšņu alerģiju. Bet neskatoties uz tekošu degunu, neksaitāmiem šķaudieniem un acu graušanu - no sirds priecājos par dabas krāsņumu un skaistumu, kas baudāms un vērojams tikai pavasarī!
  Starp citu, mūsu pieneņu lauki pašlaik fantastiski izskatās no debesjuma - putna lidojuma. Krētā zied olīves un banānkoki, tur jau rok pirmo kartupeļu ražu, Vācijā savukārt zied agrais rapsis un skats ir košāki dzeltens, bet Latviju klāj raibu raibas "lupatdeķis" ar dzelteniem ielaidumiem pieneņziedu plaukumā un arī tas ir skaists baudījums acīm!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Agnes!
   Jā, Latvijas lauki šobrīd ir īpaši skaisti! Un vēl tagad, kad ceriņi sākuši savu ziedu gājienu... :)

   Dzēst
 4. Jana... ak dieviņās!!!!! (šitas bija skaļi) cik jauks......man až nav ko vairāk teikt.. un tiešām liekas,ja pieglaudīsi degunu, būs dzeltens :))))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies Sandru))))) Tāds arī bija mans mērķis!:)

   Dzēst
 5. Какой чудесный мишка! Яркий и солнечный.

  AtbildētDzēst
 6. Ach wie goldig, der kleine Bär.
  Scheint sich sehr wohl zu fühlen im Gras beim Löwenzahn.
  Liebe Grüße Manuela

  AtbildētDzēst
 7. Мишка-одуванчик, такой хорошенький!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ларисочка, спасибо:)))

   Dzēst
 8. Какой солнечный медвежонок! Прелесть!

  AtbildētDzēst