trešdiena, 2016. gada 10. augusts

Laba lampa.... zelta vērta!

Kā jau nesen solīju, turpmāk centīšos dalīties ar jums savos iespaidos par pirkumiem, kas cieši saistīti ar mūsu hobiju un ir ne tikai priekam, bet arī kā nepieciešami palīgi darba gaitā...


Šoreiz runa būs par lampu. Nevis vienkāršu, bet īpašo lampu - lampu ar LED spuldzītēm un lupu. Tā ir "Vusion 2 Light" galda lampa. 
Tā kā es ļoti mīlu krāsas un gaiši zaļā krāsa ir viena no manām mīļākajām, tad lampu izvēlējos šajā krāsā. Vēl ir pieejamas sudraba un tumši violetā krāsās. Varbūt ja violetā būtu gaišāka, tad būtu izvēlējusies to....
Vēl šī paša ražotāja lampu piedāvātajā klāstā pieejamas lampas. kas paredzētas piestiprināšanai pie izšūšanas rāmjiem. Taču tā kā es izšuju uz rokām, tad man šīs lampas nav aktuālas.
Lampai komplektā nāk vads ar kontaktdakšu, kas paredzēta Anglijas tirgum, taču cik zinu, iegādāties pārveidotāju mūsu pašu veikalos, nav problēma. Taču, ja lampas ieslēgšanai izmantot kontaktu nav parocīgi, tad var izvēlēties "bateriju variantu". Baterijas, saprotams, jāiegādājas pašiem.
Pašā pēdējā bildē varat redzēt, ka lampai līdzi nāca tāds neliels samta maisiņš (ak.. mans mīļais violetais...), kurš paredzēts lupas nosegšanai, lai tā nenoput, ja kādu laiku nav nepieciešamība pēc tās izmantošanas.
Gan spuldzes, gan lupas augstums ir lokāms uz visām pusēm pēc patikas:)


Savu lampu es iegādājos vienā no Anglijas interneta veikaliem. Taču domāju, ka to var atrast arī citos interneta veikalos. Uz to brīdi manis izvēlētais veikals piedāvāja viszemāko cenu ar ļoti mazu piegādes izmaksu.
Sīkāku informāciju varat atrast zemāk norādītajos linkos (pirmais ir veikala HOME links, otrais - lampu sadaļas links).
Piedāvātās lampas varat apskatīt ŠEIT

rose_mini.gif 
rose_mini.gifPaldies * Grazierose_mini.gif 
rose_mini.gif


8 komentāri:

 1. Man būt jūsu jaunā lampa ļoti patīk!
  Es arī gribētu šādu :-)
  Sveicieni!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mīļš paldies Daniela! Ja ir iespēja, tad šādu lampu iesaku iegādāties:)

   Dzēst
 2. Яна, спасибо! Очень интересно, красиво, всегда рада опыту/мнению, подсказкам/направлениям, и твоим творческим фотоснимкам!
  P.S. Цвет лампы действительно и приятный, и нарядный, создающий настроение удовольствия!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Тебе Наташа за проявленный интерес!
   Я еще в раздумиях... стоит ли продолжать такие посты или все же нет...

   Dzēst
  2. Яна, конечно, я не вправе посягать на твоё время жизни, на твоё вИдение собственного Блога, НО всё-таки подчеркну свою благодарность тебе за все публикации, за тон твоих рассказов и звучащую в них естественность, за красоту, элегантность фотографий - и всё это важно открытым для общения, познания сердцам, умеющим радоваться достижениям других людей, восхищаться и впитывать новое, пользоваться щедрым даром опыта и знаний, находок, результатов... Для меня очень ценно получаемое у Тебя вдохновение, ощущение уюта и покоя. Это очень благородно с твоей стороны, что ты стала делиться составляющими того, что тебе приносит комфорт, удобство, помощь в рукоделии, и делает его ещё и удовольствием, времяпровождением в гармонии увлечения и результата. Лично для меня - это как Богом посланный ветер в паруса.

   Dzēst
  3. Еще раз большое спасибо Наташа за такие душевные слова! Они мне дали толчек на окончательное решение, и я поняла, что стоит продолжать такие посты. Еще раз СПАСИБО!

   Dzēst
 3. Какая полезная вещь!!!!! А я себе пока без лупы в Икее купила лампу - главное она двигается и свет хороший. Сейчас правда, пока лето и светло, мало ей пользуюсь.
  Яна, а лупа удобная? ты ей пользуешься? задумалась, может маме такую подарить...
  Ты чашечки начала??? ИИИ!!! Как я их люблю!!!! Елки, как хочется все бросить и вышивать их! но почему то, когда дело доходит до вопроса - чем бы заняться, я про них забываю...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Ань!
   Вещ действительно очень полезная и УДОБНАЯ. Пока еще не так много пользуюсь, жду темные осенние и зимние вечера)))
   Лупа размером диаметра около 12 см.
   У меня есть только все три комплекта с тарелками, собираюсь первый начать уже осенью))), ну а чашки у меня в планы покупок)))

   Dzēst